Hrad Křivoklát

Informace o modelu
Dosud nevydáno
Informace o předlozewikipedia

Jeden z nejstarších a nejvýznamnějších českých středověkých hradů ležící v okrese Rakovník ve Středočeském kraji.

Hotový model

Model před dokončením

Královský palác

Královniny komnaty

Stříbrnice

Kaple

Ochoz

Obranná věž

Zlatá ulička

Zahrada, hradby a předhradí

Prochoditá věž

Purkrabství

Domy č. 132, 134 a 135

Věž Huderka

Detaily

Bílý model bez textur

Počítačový 3D model

Foto předlohy


Pokud máte nějaký dotaz či připomínku k danému tématu, můžete prostřednictvím formuláře zanechat vzkaz (jen chci upozornit, že příspěvky hanlivé, sprosté a stupidní okamžitě mažu, takže se nenamáhejte je tam psát :) ). Komentáře jsou řazeny od nejnovějších po nejstarší. Pokud příspěvek odešlete pouze soukromě (nebude vidět v příspěvcích), uveďte do něj email, na který vám mám odpovědět. rss Hlídat nové komentáře.

captcha

Věra Hrubíšová
25.1.2017
Dobrý den,

mám na Vás prosbičku. Ráda bych si postavila výše předvedený model Křivoklátu. Je úžasný. Mohu se zeptat? Bude v nejbližší době možné jej zakoupit? Prosím o odpověď na e-mail verkaschreier@seznam.cz

Velmi děkuji

S pozdravem

Věra H.
Vláďa
16.12.2016
Dobrý den, bude tento model spolu s Bezdězem někdy vydán k zakoupení? Právě jsem dostavěl Týřov a hodnocení je jednoznačné - je to naprostá nádhera, děkuji za skvělý model! S pozdravem Vladimír Rak (rakvla@post.cz)
Ondra
10.11.2016
Model je nádherný,mám také stavět model Křivoklátu,ale z jiného materiálu než z papíru,ale váš model by se mě extrémě hodil a rád bych ho koupil,bude ho možné někde koupit? Nebo předběžně nějak přímo od vás? Pokud můžete kontaktujte mě na Ondrej.Linhart@seznam.cz.
Děkuju vám moc!
Turjan
16.8.2016
Dobrý deň,

dobrá práca!!! Konečne model, ktorý ma správnu farebnosť - textúry a prepracované detialy, okien, šambrán a portálov, tak ako majú byť . Dúfam, že budú k dispozícií aj doplnky vo forme zábradlí, schodov, prípadne vlajky ? atď.
Kedy bude možne si model zakúpiť?
PS.:
Škoda, že niesu aj niektoré slovenské hrady spracované v takomto peknom detaile, ako napr. taký Spišský, Lietavský, Zborovský hrad alebo Hrad Kapušany. Mať trochu viac času hneď sa pustím do takého modelu...

S pozdravom
Turjan
turjan.palo@gmail.com
Marek
27.1.2016
Až budete někdy do budoucna hledat namět na nový model,zkuste zkouknout kostel v Zaječí u Břeclavi je to myslim si velice hezká a zajímavá stavba .
Marek
27.1.2016
Model Křivoklátu se mi velice moc líbí a máte ho pěkně propracovanej. Už se moc těším až k němu usednu a rozšířím svojí sbírku,tak mi prosím prozraďte kde můžu model zakoupit.