Fórum

Zde mi můžete napsat vzkaz. Týkající se čehokoli. Pokud budu mít dostatek času a budu znát odpověď na váš dotaz, budu se snažit vám odpovědět. Do příspěvků nepište tagy jako např. <b><i>, budou se stejně ignorovat. Je-li součástí vzkazu odkaz ve formátu www.cockin-m.wz.cz, http://cockin-m.wz.cz či http://www.cockin-m.wz.cz automaticky se zobrazí jako odkaz. Vyhrazuji si právo mazat sprosté či jinak nevhodné příspěvky, takže sem nic takového nepište! Děkuji. Pokud příspěvek odešlete pouze soukromě (nebude vidět v příspěvcích), uveďte do něj email, na který vám mám odpovědět. rss Hlídat nové komentáře.

captcha

Jan Blažek
21.11.2017
Dobrý den, po skoro deseti letech jsem začal opět stavět papírové modely a dostal se ke mne hrad Týřov z Vaší tvorby. Je to nádhera stavět. Chtěl jsem se zeptat, (když jsem zjistil že jste od Ústí nad Orlicí), nepřemýšlel jste o modelu rekonstrukce hradu Potštejna ve vrcholné podobě? Děkuji za odpověď. Blažek
8.8.2017<script>alert("Test");</script>
Ondra
10.11.2016
Hrad Křivoklát.Model je nádherný,mám také stavět model Křivoklátu,ale z jiného materiálu než z papíru,ale váš model by se mě extrémě hodil a rád bych ho koupil,bude ho možné někde koupit? Nebo předběžně nějak přímo od vás? Pokud můžete kontaktujte mě na Ondrej.Linhart@seznam.cz.
Děkuju vám moc!
Papíran
6.5.2016
Ahoj, také jsem sledoval vývoj Křivoklátu na webu papírových vystřihovánek, kde to z nějakých záhadných důvodů bylo přerušeno. A najednou vidím Křivoklát hotový v barvě. Což o to, je to úžasné a věrné dílo a pro papírového modeláře je to pohlazení pro oko. A asi i to tak zůstane. Společně s hradem Bezděz, který také láká na slepení. Jenže, kdoví...? Asi tyto dva modely budou jen pro vyvolené a běžnému modeláři se do rukou nedostanou. Proto jsem velice rád za pana Rocmana a jeho legendární model Křivoklátu, který je perlou mezi kultovními vystřihovánkami.
Jan Netopil
25.12.2015
Koukal jsem teď znova na model Křivoklátu a jsem jím doslova fascinován. Propracovanější model jsem ještě neviděl a musím Vám ještě jednou sloužit ohromnou poklonu. Skoro mám obavu, jestli to dám)), ale rozhodně to zkusím. Chci se proto zeptat, zda či v jaké fázi je proces vydání tohoto úžasného modelu ?
Jan Netopil
22.11.2015
I pro mě vždy byl a stále je R.Vyškovský "top" autor papírových modelů. Koukal jsem teď na Váš model Křivoklátu a vypadá naprosto brilantně. Palec hore. Teď už jen mít ho kde koupit)).
Jan
19.6.2015
Kostel svatého Bartoloměje v Pardubicích
Bude tento kostel vydan? vypada moc hezky, skoda, aby zkoncil v supliku.... stejne jako Krivoklat ci Bezdez
F@lco
11.4.2015
<script type="text/javascript">document.location.href="javascript:alert('Toto je demonstrace bezpečnostního rizika útoku xss... Hacked by F@lco')";</script>
Petr Bažant
23.3.2015
Zdravím, viděl jsem nádherný model Křivoklátu, sledoval jsem i na stánkách papírových vystřihovánek, ale zmizel. Tady ho vidím a nemůžu se nezeptat neplánuje se tato parád vydat, je to prostě nádhera a moja srdcová záležitost, stejně jako další parádní kousek Bezděz.
Honza Krutina
8.9.2010
Kde se dá sledovat jak vzniká model?
Aki
27.8.2010
ahoj Milane, máš to tu moc hezký :o) ještě ti tu chybí radnice z Kadaně :o)
Oldřich Mareček
16.8.2010
Dobry den mohl byste mi zdělit kde bych mohl vaše modely objednat nebo koupit přimo v H.K. moc děkuji za odpověd hezký den.