Hrad Bezděz

Informace o modelu
Dosud nevydáno
Informace o předlozewikipedia

Zřícenina hradu v okrese Česká Lípa.

Hotový model

Kaple

Královský palác a purkrabství

Obranná věž

Nádvoří

Manský palác

Palác

Nádvoří doplněno laserovými doplňky

Bílý model bez textur

Počítačový 3D model

Hmotová rekonstrukce

Foto předlohy


Pokud máte nějaký dotaz či připomínku k danému tématu, můžete prostřednictvím formuláře zanechat vzkaz (jen chci upozornit, že příspěvky hanlivé, sprosté a stupidní okamžitě mažu, takže se nenamáhejte je tam psát :) ). Komentáře jsou řazeny od nejnovějších po nejstarší. Pokud příspěvek odešlete pouze soukromě (nebude vidět v příspěvcích), uveďte do něj email, na který vám mám odpovědět. rss Hlídat nové komentáře.

captcha

Václav VAVRA
13.5.2018
Příspěvek je podle ověřovacího kódu jen pro Čechy. Model jako počítačový projekt je jistě zajímavý nápad, ale mně se jednalo o jednotlivé paláce jež se rekonstruují od dob totality. Tento královský hrad v dochované podobě má jistě bohatou historii a byl oblíben mezi českými krály.

Období 13.století mám rád. Navštěvuji nohé hrady z této doby v Čechách i když to mám z USA kde žiji desítky let dost daleko. Až jednou bude hrad zcela zrestaurován, to už tu dávno nebudu ale v Čechách bude jedinečná památka na dobu Přemysla II. a všechny po něm.. Manské paláce byly myslím dva. Severní a Jižní, je to pravda? Možná bude jednou někde dole v podhradí vybudován vrt a na hrad potrubím dopravována pitná voda. Nová lanovka pokud budou prostředky jako za komunistů se možná také vybuduje.

Důležité je asi zastřešení všech budov. Hrad Bezděz je v krásném prostředí a viditelný zdaleka okolo.
Tomáš
27.11.2016
Budete tento model spolu s Křivoklátem někdy vydávat? Nebo jste tyto projekty zrušily?
Aleš Kvapil
31.3.2015
Dobrý den, lze někde sehnat tento model k vystřižení a sestavení?
Marek
23.2.2015
Bezděz i Křivoklát vypadají nádherně, nepřemýšlel jste o rekonstrukci jejich původní podoby? U Bezdězu po dokončení a Křivoklát před velkým požárem z roku 1591.Byla by to zajímavá paralela. Už se ví kdy půjdou do prodeje?